معرفی اجمالی محصول

  ” آریا بوش “

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E از محصولات سری ۴، شرکت آلمانی بوش محسوب می شود. این ظرفشویی ۱۳ نفره به دلیل دارا بودن امکانات متعددی همچون VarioSpeed Plus ،AquaSensor ،ActiveWaret به طور بهینه آب و انرژی را مصرف می کند و ظروف را با بهترین کیفیت شستشو می دهد. این ظرفشویی دارای موتور EcoSilence TM با تکنولوژی اینورتر است که بسیار کم صدا، قدرتمنند و با بازدهی بالا است. ۴۶MX01E دارای قفسه ی VarioDrawer، که محل مخصوص ظروف کوچک از جمله قاشق و چنگال است، می باشد. همچنین این ظرفشویی از ۶ برنامه ی شستشوی مختلف استفاده می کند. در ادامه به تشریح ویژگی های مهم این ظرفشویی می پردازیم.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

 

تکنولوژی VarioSpeed Plus

تکنولوژی VarioSpeed Plus در ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E باعث می شود که ظروف را تا ۶۶ درصد سریعتر نسبت به حالت معمولی شستشو دهد. از این فناوری برای شستشو و خشک کردن در سریع ترین زمان ممکن استفاده می شود. هر زمانی که به شستشوی سریع نیاز داشتید به سادگی با زدن یک دکمه، حالت  VarioSpeed Plus را فعال کنید.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

تکنولوژی AquaSensor

بوش SMV46MX01E دارای فناوری AquaSensor است. این فناوری لکه ها و چربی های باقیمانده بر روی ظروف را با استفاده از پرتو نور تشخیص می دهد. پس از تاباندن این پرتو، اگر ظروف همچنان کثیف بود؛ به شستشو ادامه می دهد ولی اگر ظروف تمیز شده بود؛ عملیات شستشو را قطع می کند. AquaSensor باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

سیستم صرفه جویی در آب

سیستم صرفه جویی در مصرف آب در ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E ، ظروف را با کمترین مصرف آب شستشو می دهد. این سیستم هوشمند با اکثر برنامه های شستشو تطابق پیدا می کند. برای مثال، برنامه شستشوی eco توسط این سیستم تنها با مصرف ۶ لیتر آب، ظروف را در بهترین شرایط تمیز می کند.

 

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

موتور EcoSilence TM در ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E

به منظور بهبود کارایی در ظرفشویی SMV46MX01E ، موتور قدرتمند EcoSilence TM قرار داده شده است. این موتور قدرتمند بسیار کم صدا، کارآمد و با مصرف انرژی پایین، باعث می شود ظروف به بهترین شیوه ممکن تمیز شوند. موتور EcoSilence، بدون تسمه می باشد و نسبت به موتور های قدیمی تسمه ای، کارایی و قدرت بیشتری دارد.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

ActiveWater

این تکنولوژی نوین شستشو در ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E باعث می شود بیشترین کارآیی و شستشو را انجام دهد که از لحاظ زیست محیطی مضر نیست و خواص تمیزکاری عالی را به دست می آورد. آب و انرژی، به علت توزیع هدفمند آب، فن آوری فیلتر بهینه شده، گرم شدن سریع آب و افزایش کارایی پمپ، برای افزایش گردش آب، ذخیره می شود.

 

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

قفسه ی VarioDrawer

ظرفشویی ۴۶MX01E دارای قفسه ی مخصوص لوازم کوچک آشپزخانه مانند قاشق و چنگال می باشد. این قفسه در طبقه ی سوم ظرفشویی قرار دارد. طراحی منحصر بفرد این قفسه و انعطاف پذیری آن باعث می شود تعداد زیادی وسیله ی کوچک آشپزخانه را به راحتی در خود جا دهد.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

سبد VarioFlex Pro

سبد VarioFlex Pro، خلاقیت جدید شرکت بوش می باشد. این سبد قابلیت تنظیم، با استفاده از دسته ی Rackmatic را دارد. سبد منعطف VarioFlex Pro در ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E، اجازه می دهد تا ارتفاع سبد و محل قرار گیری آن را تنظیم کنید؛ که باعث می شود ظروف، با هر سایزی در ظرفشویی جا بشود و تعداد ظروف بیشتری را همزمان شستشو دهد.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

برنامه ۲۰ دقیقه ای TurboSpeed

کاربر می تواند از برنامه ی شستشوی ۲۰ دقیقه ای استفاده کند. TurboSpeed یک برنامه ی ایده آل است برای زمان هایی که عجله دارید. این برنامه با پیش گرم کردن آب، اجازه می دهد که زمان شستشو به ۲۰ دقیقه کاهش یابد اما کارایی آن همچنان بی نظیر باشد.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

شروع با تاخیر

تابع تاخیر در ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E ، اجازه می دهد تا برنامه را پیش از شروع با زمان دلخواه تنظیم کنید. به این ترتیب، شما می توانید به راحتی دستگاه را در هر زمان از روز، در ساعات کار و یا در شب روشن کنید. این ویژگی مناسب زمان هایی است که بیرون می روید و میخواهید ظرفشویی در زمان مشخصی شستشو را شروع کند. هنگامی که برنامه شروع می شود، صفحه نمایش نشان می دهد که چقدر وقت مانده است.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

سنسور تشخیص وزن

سنسور تشخیص وزن باعث مصرف بهینه ی آب و انرژی می شود. این سنسور، وزن ظروف را تشخیص داده و متناسب با وزن آن، مقدار آب را تنظیم می کند و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

مبدل حرارتی

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E دارای مبدل حرارتی است. این مبدل آب را قبل از ورود به قسمت ظروف، در مخزنی مخصوص گرم می کند و سپس به محل شستشو منتقل می کند. این فرآیند در جهت جلوگیری از ورود شوک های ناشی از آب سرد و گرم به ظروف استفاده می شود و مانع از ترک خوردن و آسیب به ظروف می شود.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

برنامه شستشوی شیشه در دمای ۴۰ درجه سانتیگراد

برنامه شستشوی شیشه در ۴۰ درجه سانتیگراد، به آرامی شیشه هایی مانند کریستال را تمیز و به طور مطلوب آن ها را خشک و درخشان می کند. این کار به وسیله ی تنظیم درجه حرارت شستشو و افزایش زمان خشک شدن امکان پذیر است. برنامه ۴۰ درجه، شیشه هایی براق و خشک شده ی بدون لکه را تحویل می دهد، که نتیجه واضح از تمیز کردن درخشان و ملایم است.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

سیستم AquaStop

ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E با استفاده از تکنولوژی AquaStop، از خود در مقابل آسیب آب، با فشار بالا محافظت می کند. به این منظور، آب، ابتدا در یک مخزن جمع شده و سپس به آرامی به داخل ظرفشویی می رود.

ماشین ظرفشویی توکار 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E

قابلیت ExtraDry

ظروف پلاستیکی و بطری ها اغلب پس از شستشو خیس می مانند و به خوبی خشک نمی شود. ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E دارای برنامه ExtraDry است. این برنامه، دمای ظرفشویی را در شستشوی آخر و همچنین زمان خشک شدن را افزایش می دهد. پس از شستشو با این قابلیت، ظروف کاملا خشک و تمیز می شوند.

ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E

 

 

ساخت کشور آلمان

 

 

نحوه پیگیری ثبت سفارش مشتریان محترم آریا بوش:
  • ثبت سفارش مشتریان عزیزی که تا قبل از ساعات اداری ( ساعت ۱۰ تا ساعت ۱۸ ) صورت میگیرد تا پایان همان روز پیگیری خواهد شد در غیر اینصورت کارشناسان فروش آریا بوش در ساعات اداری روز بعد با شما مشتریان محترم تماس خواهند گرفت.
  • ارسال محصول در سراسر شهرهای ایران از طریق باربری صورت میگیرد.

 

 

مشخصات

نام مدل
ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E

نوع ماشين ظرفشويی
توکار
سطح صدای شست و شو
46dB
ظرفيت
13 نفره
ميزان مصرف آب در هر شستشو
6.5 لیتر
ابعاد
۸۱۵x۵۹۸x550 ميليمتر
وزن
37 کیلوگرم
رنگ
استیل

رتبه انرژی
++A

BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
.
Detergent Automation: سیستم خودکار تشخیص مواد شوینده برای بهترین نتیجه شستشو و آبکشی
.
DosageAssist: سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی
.
Aqua Sensor: سنسور میزان آب مصرفی
.
Load Sensor: سنسور تشخیص تعداد ظروف
.
Aqua Stop: سیستم ضد نشت آب
.
Heat Exchanger: مبدل حرارتی
.
سیستم محافظت از ظروف شیشه ای
.
سيستم تاخير در شروع برنامه 1 تا 24 ساعت
.
نمايش زمان باقیمانده برنامه
.
نشانگر ميزان نمک و جلادهنده
.
Machine Care: برنامه جرم گیری دستگاه
.
فیلتر 3 لایه با قابلیت تمیز کننده خودکار
.

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

0دیدگاه