معرفی اجمالی محصول

  ” آریا بوش نماینده رسمی بوش آلمان در ایران با گارانتی رسمی بوش سرویس (کاراگستر، مهستان، کاسپین، سناپویان) “

صفحه برقی توکار بوشPKM875DP1D

اجاق صفحه رادیانت برقی مدل PKM875DP1D از سری ۸ محصولات بوش بوده که با عرض ۸۰ سانتی‌متر به بازار عرضه شده است. رنگ سطح این صفحه مشکی و جنسی استیل ضد‌زنگ است. حداکثر ضخامت آن ۲۰ میلی‌متر بوده و در برابر گرما بسیار مقاوم است. یکی از ویژگی‌های این سطح دوام آن است و دیگر اینکه با ریختن آب سرد بر روی آن ترک بر‌‌نمی‌دارد و نمی‌شکند. وزن این صفحه ۱۱ کیلوگرم بوده و ابعاد (طول، عرض و ارتفاع) ۵۲۷×۸۱۶×۴۴ میلی‌متر می‌باشد. صفحه برقی بوش مدل PKM875DP1D دارای ۵ شعله می‌باشد که یکی از مناطق پخت آن ترکیبی است. در این منطقه شما می‌توانید از ۲ شعله به طور جداگانه استفاده کرده و یا دو شعله را با هم ترکیب کنید و برای آشپزی از ظروف بزرگتری برای پخت استفاده کنید. همچنین این صفحه دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک ۱۷ سطح گرمایی می‌باشد. تا زمانی که صفحه خاموش است، تنها دکمه خامو‌ش/ روشن آن روشن است ولی به محض روشن شدن دستگاه، عملکرد‌های ۱۷ گانه آن نشان داده می‌‌شود. و شما می‌توانید با استفاده از سیستم Direct Select توان مورد نیاز برای پخت غذایتان را به راحتی انتخاب کرده و تنظیم نمایید اجاق صفحه بوش PKM875DP1D دارای سوییچ اصلی، سوییچ ایمنی، نمایشگر دیجیتال، نشانگر دیجیتال ۲ مرحله‌ای گرمای باقیمانده و تایمر می‌باشد. همچنین، عملکرد restart آن باعت آسان‌تر شدن آشپزی شما می‌شود. با استفاه از محدوده پخت ترکیبی آن شما می‌توانید ظروف بزرگتر خود را بر آن قرار دهید، برای بریان کردن انواع گوشت،‌ مرغ، ماهی بسیار مناسب بوده و خوراک شما به طور یکنواخت بریان و مغزپخت می‌کند. همچنین تایمر پایان عملکرد پخت نیز به محض اتمام زمان تنظیم شده، محدوده پخت را خاموش می‌کند. از مهمترین مزیت‌های این صفحه القایی بوش، عملکرد Sprint آن است که شما می‌توانید مقادیر زیاد آب و مایعات را ۲۰ درصد سریعتر به جوش بیاورید. با داشتن قدرت زیاد محدوده‌های پخت القایی این گاز صفحه سرامیکی بوش، سرعت آشپزی شما بسیار بالا می‌رود. برای مثال، شما می‌توانید ۱۲ لیتر آب را با سرعت ۳ برابر بیشتر از صفحات شیشه سرامیکی قدیمی به جوش بیاورید.

اجاق صفحه برقی بوش مدل PKM875DP1D  از سری ۸ محصولات بوش است این اجاق برقی با رنگ مشکی و جنس صفحه سرامیک به بازار عرضه گردیده‌است. وزن این صفحه برقی ۱۱ کیلوگرم وابعاد آن ۸۰*۵۳*۲۰ (طول، عرض، ضخامت) یکی از ویژگی‌های بارز  این مدل اجاق صفحه برقی بوش مقاوم بودن آن در برابر گرما و سرما است و با ریختن آب سرد و گرم نمی‌شکند.

 

 

 

اجاق صفحه بوش مدل PKM875DP1D  مجهز به ۵ محدوده پخت می‌باشد و نکته قابل توجه این‌است که یک سمت از محدوده‌های آن ترکیبی است و شما می‌توانید از این قسمت به صورت جداگانه استفاده کرده و یا دو شعله را باهم ترکیب کنید. این قابلیت برای زمان‌هایی که مهمانی دارید و میخواهید از ظرف‌های بزرگتر برای آشپزی استفاده کنید بسیار مناسب است.

از دیگر ویژگی‌های اجاق صفحه برقی بوش تنظیم اتوماتیک ۱۷ برنامه گرمایی می‌باشد. تا زمانی که اجاق صفحه خاموش است دکمه خاموش / روشن، آن روشن است. اما به محض روشن شدن صفحه ۱۷ عملکرد آن نشان داده می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از دکمه Direct Select برنامه مورد نیاز خود را انتخاب کرده و تنظیم کنید.

صفحه برقی بوش PKM875DP1D دارای سوییچ اصلی، سوییچ ایمنی، نمایشگر دیجیتال، نشانگر دیجیتال ۲ مرحله‌ای و تایمر می‌باشد. همچنین، عملکرد restart آن باعث آسان‌تر شدن آشپزی شما می‌شود.

از مهمترین ویژگی این مدل اجاق صفحه برقی بوش برنامه Sprint است. با این برنامه شما می‌توانید مقادیر زیاد آب و مایعات را ۲۰ درصد زودتر جوش می‌آورد. با وجود متعدد بودن برنامه‌های این صفحه سرعت آشپزی شما بالا می‌رود برای مثال شما می‌توانید ۱۲ لیتر آب را با سرعت ۳ برابر بیشتر از اجاق صفحه‌های قدیمی به جوش آورید. ‌

 

ساخت کشور اسپانیا

 

نحوه پیگیری ثبت سفارش مشتریان محترم آریا بوش:
  • ثبت سفارش مشتریان عزیزی که تا قبل از ساعات اداری ( ساعت ۱۰ تا ساعت ۱۸ ) صورت میگیرد تا پایان همان روز پیگیری خواهد شد در غیر اینصورت کارشناسان فروش آریا بوش در ساعات اداری روز بعد با شما مشتریان محترم تماس خواهند گرفت.
  • ارسال محصول در سراسر شهرهای ایران از طریق باربری صورت میگیرد.

 

مشخصات

نام مدل
صفحه برقی توکار بوشPKM875DP1D

ابعاد
44×816×527 میلیمتر
وزن خالص
11 کیلوگرم
جنس صفحه
سرامیک

نمایشگر الکترونیک
.
تایمر خاموشی برای هر محدوده پخت
.
17 سطح توان
.
عملکرد گرم نگهداشتن برای همه محدوده‌های پخت
.
قابلیت محافظت هنگام تمیز کردن
.
چراغ نشانگر برق
.
قفل کودک
.
قابلیت PowerBoost
.

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

0دیدگاه