معرفی اجمالی محصول

 

  ” آریا بوش نماینده رسمی بوش آلمان در ایران با گارانتی رسمی بوش سرویس (کاراگستر، مهستان، کاسپین، سناپویان) “

فرکننده مو ذغالی۳۹ وات

فر کننده مو بوش PHC5363از نوع استوانه‌ای با قطر ۱۹ میلی‌متر بوده و دارای فناوری تولید یون پیشرفته است. پیش از این فناوری تولید یون با خروجی مجزا را بیشتر در سشوارها و اتو موها شاهد بودیم اما این بار شرکت بوش دست به تولید فر کننده مو با چهار خروجی مجزا کرده است که یون‌های منفی را در راستای استوانه‌ی فر کننده منتشر می‌کنند. هنگامی که موها به دور فر کننده پیچیده شده‌اند این یون‌ها بار مثبت جمع شده روی مو را خنثی کرده و از وز شدن مو در اثر الکتریسیته‌ی ساکن جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این موی فر شده حالت نرم‌تر و درخشان‌تری پیدا می‌کند. یون‌ساز فر کننده را می‌توان توسط دکمه‌ی روی دسته خاموش و روشن کرد. هنگامی که یون‌ساز فعال است، نوار LED قرمزرنگ زیبایی روی دستگاه روشن می‌شود. روی استوانه‌ی حرارتی فر کننده توسط پوششی از سرامیک پوشانده شده است که باعث می‌شود موها بعد از فر کردن درخشان‌تر به نظر برسند. حرارت فر کننده را می‌توان در سه دمای ۱۴۰، ۱۷۰ و ۲۰۰ درجه‌ی سانتی‌گراد تنظیم کرد. با روشن کردن دستگاه، ظرف مدت ۶۰ ثانیه دمای استوانه به حداکثر دمای ممکن می‌رسد. در صورت روشن ماندن دستگاه، جهت ایمنی بیشتر بعد از ۴۰ دقیقه به شکل خودکار خاموش می‌شود. از ویژگی‌های دیگر این دستگاه باید به پایه‌ی تعبیه‌شده در بدنه، سر عایق حرارت استوانه و سیم ۱.۸ متری مقاوم در برابر حرارت و چرخان اشاره کرد. به طور خلاصه فر کننده مو  EPHC5363 دارای استوانه‌ی پوشش داده شده با سرامیک به قطر ۱۹ میلی‌متر، فناوری تولید یون با خروجی چهار طرفه، ۳ دمای قابل تنظیم از ۱۴۰ تا ۲۰۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و سیستم خاموشی خودکار اشاره کرد.

ساخت کشور چین

 

نحوه پیگیری ثبت سفارش مشتریان محترم آریا بوش:
  • ثبت سفارش مشتریان عزیزی که تا قبل از ساعات اداری ( ساعت ۱۰ تا ساعت ۱۸ ) صورت میگیرد تا پایان همان روز پیگیری خواهد شد در غیر اینصورت کارشناسان فروش آریا بوش در ساعات اداری روز بعد با شما مشتریان محترم تماس خواهند گرفت.
  • ارسال محصول در سراسر شهرهای ایران از طریق باربری صورت میگیرد.

 

مشخصات

نام مدل
فرکننده مو بوش PHC5363

توان
۳۹ وات
رنگ
۳۹ وات

دما : ۱۴۰-۲۰۰ درجه سانتیگراد
کلید روشن/خاموش با نشانگر LED
۳ نوع تظیمات دما
سیم برق مقاوم در برابر گرمای زیاد
گرم شدن سریع دستگاه در ۶۰ ثانیه
خاموش شدن خودکار دستگاه بعد از ۴۵ دقیقه
تکنولوژی QUATTRO LON برای افزایش درخشندگی : وز شدن موها را به طرز محسوسی کاهش میدهد در نتیجه موهایی بسیار لطیف با درخشش ابریشمی همه جانبه است که به آسانی شانه میشود
سری کوچک ۱۹ میلیمتری برای فر کردن مارپیچی زیبا و بی نقص
پوشش سرامیک : پخش یکنواخت حرارت آسیب کمتری به موها وارد میکند
طول سیم برق ۱.۸ متر

نقد و بررسی

There Is No Review For This Product

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

0دیدگاه